Epson Expression Photo XP-15000

4.2 (1 anmeldelse)

Epson Expression Photo XP-15000 er en førsteklasses A3 farveblækprinter, der tilbyder kantfri fotoudskrifter i levende farver. Med Wi-Fi, Ethernet og Wi-Fi Direct kan du nemt udskrive fra mobile enheder og netværk. Denne printer er også energieffektiv med en ENERGY STAR-certificering og reduceret energiforbrug.

Epson Expression Photo XP-15000 koster lige nu 2.297 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 2.296 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.296 kr (19. juni 2026) og 2.297 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.297 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson Expression Photo HD XP-15000 Farve Blæk
2.297 kr
+ fri fragt
Total: 2.297 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Expression Photo Xp-15000 A3
2.411 kr
Total: 2.411 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Epson Expression Photo HD XP-15000 printer
2.490 kr
Total: 2.490 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Expression Photo Xp-15000 A3
2.624 kr
Total: 2.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Epson Expression Photo HD XP-15000 Blækprinter
2.860 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.909 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Epson Expression Photo XP-15000
3.999 kr
+ fri fragt
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner