Epson EF-22N

4.6 (7 anmeldelser)

Epson EF-22N er en elegant og kompakt laserprojektor i metallisk blå. Den leverer skarp billedkvalitet og er perfekt til både hjemmebiografen og professionelle præsentationer. Projektoren kan nemt justeres til at projicere i enhver retning, hvilket giver dig stor fleksibilitet.

Epson EF-22N koster lige nu 6.743 kr. En stigning på 6,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 6.326 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.326 kr (26. juni 2026) og 6.743 kr (11. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.743 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson Projektor EF-22N 1920 x 1080 1000 ANSI lumens
6.743 kr
+ fri fragt
Total: 6.743 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Epson Ef-22n Hjemmebiograf Projektor
7.250 kr
+ 40 kr fragt
Total: 7.290 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Epson EF-22N projektor til hjemmebiografen
7.444 kr
Total: 7.444 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Epson EF-22N Projector
11.689 kr
+ fri fragt
Total: 11.689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.6%

Specifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Multimedieprojektorer
displaytype: LCD
farve: Blue
forbindelsesmuligheder: Bluetooth, HDMI, USB, Wi-fi
oprindelig opløsning: 1920 x 1080