Epson EF-22B

4.9 (8 anmeldelser)

Epson EF-22B er en kompakt hjemmebiograf projektor, der giver dig storslåede billeder i Full HD-opløsning. Med et justerbart stativ kan du projicere op til 150 tommer på væg, loft eller gulv. Indbygget Bluetooth-højttaler og Google TV gør den både alsidig og underholdende.

Epson EF-22B koster lige nu 6.247 kr. En stigning på 2,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 6.079 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.079 kr (28. april 2026) og 6.374 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.247 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Epson EF-22B 3LCD-projektor Full HD
6.247 kr
Total: 6.247 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson Projektor EF-22B 1920 x 1080 1000 ANSI lumens
6.926 kr
+ fri fragt
Total: 6.926 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Epson EF-22B projektor til hjemmebiografen
6.936 kr
Total: 6.936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Epson Ef-22b Hjemmebiograf Projektor
7.920 kr
+ 40 kr fragt
Total: 7.960 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Epson EF-22B mini projektor
7.995 kr
Total: 7.995 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Epson EF-22B Projector
11.689 kr
+ fri fragt
Total: 11.689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Multimedieprojektorer
displaytype: LCD
farve: Black, White
forbindelsesmuligheder: Bluetooth
oprindelig opløsning: 1920 x 1080