Epson EF-21W

Epson EF-21W projektoren tilbyder en fantastisk hjemmebiografoplevelse med op til 150 tommers skærmstørrelse. Den kompakte og stilfulde mini projektor er nem at opsætte og projicerer klart i både store og små rum. Med indbygget Google TV og Bluetooth kan du nemt streame dine yndlingsfilm og serier direkte fra enheden.

Epson EF-21W koster lige nu 6.360 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 6.320 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.320 kr (17. april 2026) og 6.360 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.360 kr hos Gucca.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Epson Ef-21w Hjemmebiograf Projektor
6.360 kr
+ 40 kr fragt
Total: 6.400 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson Projektor EF-21W 1920 x 1080 1000 ANSI lumens
6.489 kr
+ fri fragt
Total: 6.489 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Epson EF-21W mini projektor
6.495 kr
Total: 6.495 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Epson EF-21W projektor til hjemmebiografen
6.599 kr
Total: 6.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Epson EF-21W Projector
9.569 kr
+ fri fragt
Total: 9.569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Multimedieprojektorer
displaytype: LCD
farve: White
forbindelsesmuligheder: Bluetooth, HDMI, Wi-fi, Wireless
oprindelig opløsning: 1920 x 1080