Epson EF-12

4.5 (212 anmeldelser)

Epson EF-12 er en kompakt og stilfuld laserprojektor, der leverer en fantastisk hjemmebiografoplevelse. Med 3LCD-teknologi og 1080p opløsning projicerer den skarpe og klare billeder i op til 1000 ANSI lumens. Den indbyggede Yamaha-højttaler sikrer en imponerende lydkvalitet, der fuldender dit visuelle eventyr.

Epson EF-12 koster lige nu 7.708 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 7.705 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 7.705 kr (16. april 2026) og 7.708 kr (30. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 7.708 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson Projektor EF-12 1920 x 1080 1000 ANSI lumens
7.708 kr
+ fri fragt
Total: 7.708 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Epson Ef-12 Laser Projektor 3lcd 1080p
8.670 kr
+ 40 kr fragt
Total: 8.710 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Epson EF-12 Full HD Projektor 1000 Lumen
9.014 kr
Total: 9.014 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Epson EF-12 Mini laser Smart
13.429 kr
+ fri fragt
Total: 13.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Multimedieprojektorer
displaytype: LCD
farve: Black, White
forbindelsesmuligheder: Bluetooth, HDMI, USB, Wi-fi, Wireless
oprindelig opløsning: 1920 x 1080