Epson EcoTank ET-M2120

4.4 (145 anmeldelser)

Epson EcoTank ET-M2120 er en sort-hvid multifunktionsprinter, ideel til både hjemmet og det lille kontor. Med dens økonomiske blæktank kan du reducere dine udskrivningsomkostninger markant. Printeren understøtter trådløs udskrivning via Wi-Fi og kan håndtere op til 150 ark ad gangen.

Epson EcoTank ET-M2120 koster lige nu 1.838 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.804 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.804 kr (18. april 2026) og 1.999 kr (11. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.838 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson EcoTank ET-M2120 Multifunktion Monokrom Blæk
1.838 kr
+ fri fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Ecotank Et-m2120 A4 Mfp
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Ecotank Et-m2120 A4 Mfp
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Epson EcoTank ET-M2120 Blækprinter
2.080 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.129 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Epson EcoTank ET-M2120 Inkjet-multifunktionsprinter
2.191 kr
Total: 2.191 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Epson Et-m2120 Wifi Printer Og Scanner
2.210 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.250 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Epson EcoTank ET-M2120
3.399 kr
+ fri fragt
Total: 3.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner
farve: White
forbindelsesmuligheder: Cord, USB, Wi-fi
funktioner: Trådløs, With Photo Quality
maks. opløsning (s/h): 2.400 dpi