Epson EcoTank ET-5855

Epson EcoTank ET-5855 er en A4 multifunktions farve inkjetprinter, der kan printe, kopiere og scanne. Den har automatisk dokumentføder (ADF), understøtter USB, LAN og Wi-Fi(ac) til fleksibel tilslutning, og har plads til op til 550 ark. Med denne printer får du skarpe print og færre afbrydelser, hvilket gør den velegnet til kontorbrug.

Epson EcoTank ET-5855 koster lige nu 6.590 kr. En stigning på 12,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.878 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.878 kr (16. juni 2026) og 6.590 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 6.590 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Epson EcoTank ET-5855 inkjet printer
6.590 kr
Total: 6.590 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson EcoTank ET-5855 Multifunktion Farve Blæk
7.113 kr
+ fri fragt
Total: 7.113 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Epson EcoTank ET-5855 Blækprinter
7.529 kr
+ 49 kr fragt
Total: 7.578 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Epson Ecotank Et-5855 A4 Multifunction
8.230 kr
+ 40 kr fragt
Total: 8.270 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Epson EcoTank ET-5855 A4 multifunktion
8.270 kr
Total: 8.270 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Epson Ecotank Et-5855 Inkjet A4
13.289 kr
+ fri fragt
Total: 13.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Epson