Epson EcoTank ET-5170

4.1 (402 anmeldelser)

Epson EcoTank ET-5170 er en alsidig multifunktionsprinter designet til effektivitet i små kontorer. Med funktioner som farveprint, scanning, kopiering og fax, kombineret med indbygget Wi-Fi og Ethernet-forbindelse, tilbyder den omkostningseffektiv udskrivning med store blækbeholdere og automatisk dupleksudskrivning.

Epson EcoTank ET-5170 koster lige nu 3.107 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.048 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.048 kr (22. juli 2026) og 3.111 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.107 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson EcoTank ET-5170 All in One Multifunktion Farve Blæk
3.107 kr
+ fri fragt
Total: 3.107 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Ecotank Et-5170 A4 Mfp
3.111 kr
Total: 3.111 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Ecotank Et-5170 A4 Mfp
3.436 kr
Total: 3.436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Epson EcoTank ET-5170 Blækprinter
3.816 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.865 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Epson Ecotank Et-5170 All-in-one Printer Med Wifi Og Lcd-skærm 17 Spm
4.010 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.050 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Epson EcoTank ET-5170 MFP
4.191 kr
Total: 4.191 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Epson EcoTank ET-5170
6.339 kr
+ fri fragt
Total: 6.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner
forbindelsesmuligheder: USB, Wi-fi
funktioner: Med scanner, Trådløs, With Photo Quality
højde: 15.240 cm
maks. opløsning (s/h): 1.200 dpi