Epson EcoTank ET-5150

4.3 (457 anmeldelser)

Epson EcoTank ET-5150 er en multifunktionel blækprinter, der tilbyder effektiv udskrivning til hjem eller kontor. Med op til 17,5 sider pr. minut og kapacitet til 250 ark, håndterer den nemt store dokumentopgaver. Wi-Fi, LAN og USB-tilslutning gør den fleksibel og brugervenlig.

Epson EcoTank ET-5150 koster lige nu 2.999 kr. En stigning på 1,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.949 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.949 kr (16. april 2026) og 2.999 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.999 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Ecotank Et-5150 A4 Mfp
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Ecotank Et-5150 A4 Mfp
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Epson EcoTank ET-5150 Blækprinter
3.032 kr
Total: 3.032 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Epson Econtak ET-5150 blækprinter
3.136 kr
Total: 3.136 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson EcoTank ET-5150 All in One Printer Multifunktion Farve Blæk
3.137 kr
+ fri fragt
Total: 3.137 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Epson EcoTank ET-5150 Blækprinter
3.410 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.459 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Epson EcoTank ET-5150 Blækprinter
3.919 kr
+ fri fragt
Total: 3.919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
Epson Ecotank Et-5150
4.709 kr
+ fri fragt
Total: 4.709 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner