Epson EcoTank ET-4800

3.9 (932 anmeldelser)
Epson EcoTank ET-4800
Bedste pris
Faldet 11.3%
1.899kr
4.019 krSPAR 53%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Epson EcoTank ET-4800 tilbyder en komplet løsning til dine udskrivningsbehov med print, kopi, scanning og fax i én enhed. Med trådløs tilslutning via WiFi og økonomiske genopfyldelige blækbeholdere er den ideel til både hjemmet og mindre kontorer. Nyd farveprint i høj kvalitet og en kapacitet på op til 100 ark.

Epson EcoTank ET-4800 koster lige nu 1.899 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.142 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.899 kr (27. maj 2026) og 2.142 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.899 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson EcoTank ET-4800 All in One Multifunktion Farve Blæk
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Epson printer Ecotank ET-4800
2.142 kr
Total: 2.142 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Epson Ecotank Et-4800 Printer Med Wifi
2.600 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.640 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Epson EcoTank ET-4800 Blækprinter
2.601 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.650 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Epson EcoTank ET-4800 Inkjet MFP
3.299 kr
Total: 3.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Epson EcoTank ET-4800
4.019 kr
+ fri fragt
Total: 4.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 11.3%

Specifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner
dybde: 34,8 cm
forbindelsesmuligheder: Cord, USB, Wi-fi, Wired
funktioner: Med scanner, Trådløs, With Photo Quality
højde: 23,6 cm