Epson EcoTank ET-2870

Bedste pris
Faldet 8.0%
1.399kr
2.080 krSPAR 33%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Epson EcoTank ET-2870 er en effektiv multifunktionsprinter, der tilbyder farveudskrifter, scanning og kopiering. Med sin blækbeholderteknologi reducerer den omkostningerne ved udskrivning markant, og den trådløse tilslutning gør den ideel til både hjemmekontorer og små virksomheder. Printeren understøtter op til 10 sider pr. minut og har en papirkapacitet på 100 ark.

Epson EcoTank ET-2870 koster lige nu 1.399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.598 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.399 kr (21. juli 2026) og 1.598 kr (22. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson EcoTank ET-2870 All in One Multifunktion Farve Blæk
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Epson EcoTank ET-2870 Blækprinter
1.461 kr
Total: 1.461 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Ecotank Et-2870 A4 Mfp
1.624 kr
Total: 1.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Ecotank Et-2870 A4 Mfp
1.624 kr
Total: 1.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Epson EcoTank ET-2870 Blækprinter
1.667 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.716 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Epson EcoTank ET-2870 A4-multifunktionsprinter med Wi-Fi-blækbeholder
1.746 kr
Total: 1.746 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Epson EcoTank ET-2870 Blækprinter
1.819 kr
+ fri fragt
Total: 1.819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Epson Ecotank Et-2870 A4 Multifunction Wi-fi Ink Tank Printer
2.080 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.120 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.0%

Specifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner