Epson EcoTank ET-2860

Bedste pris
Faldet 10.7%
1.199kr
2.869 krSPAR 58%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Epson EcoTank ET-2860 er en kompakt multifunktionsprinter, der giver dig farveudskrivning, scanning og kopiering i ét. Med op til 10 sider pr. minut og en kapacitet på 100 ark, er den ideel til både hjemmet og det mindre kontor. Med Wi-Fi-funktionalitet og USB-forbindelse er det nemt at printe fra flere enheder.

Epson EcoTank ET-2860 koster lige nu 1.199 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.343 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.199 kr (21. juli 2026) og 1.343 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.199 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson EcoTank ET-2860 All in One Multifunktion Farve Blæk
1.199 kr
+ fri fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Epson EcoTank ET-2860 Blækprinter
1.271 kr
Total: 1.271 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Epson EcoTank ET-2860 Blækprinter
1.437 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.486 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Epson EcoTank ET-2860 A4 multifunktionel Wi-Fi-blæktankprinter
1.463 kr
Total: 1.463 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Epson EcoTank C11CJ67428 multifunktionsprinter WiFi, A4, sort
1.599 kr
+ 139 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Epson Ecotank Et-2860 A4 Multifunction Wi-fi Ink Tank Printer
1.800 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.840 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Ecotank Et-2860 A4 Mfp
2.299 kr
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Epson EcoTank ET-2860
2.869 kr
+ fri fragt
Total: 2.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 10.7%

Specifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner