Epson EcoTank ET-2856

4.5 (621 anmeldelser)
Epson EcoTank ET-2856
Bedste pris
Stabil pris
1.975kr
3.289 krSPAR 40%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev bekvemmeligheden ved Epson EcoTank ET-2856, en multifunktions inkjet-printer designet til at opfylde behovene i det moderne hjem. Denne printer er udstyret med genopfyldelige blæktanke og tilbyder trådløs udskrivning via Wi-Fi, hvilket sikrer en problemfri oplevelse. Den er ideel til både daglig brug og mere krævende opgaver med automatisk duplexudskrivning og høj farvekvalitet.

Epson EcoTank ET-2856 koster lige nu 1.975 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.975 kr (16. april 2026) og 1.975 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.975 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Epson EcoTank ET-2856 Blækprinter
1.975 kr
Total: 1.975 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Epson Ecotank Et-2856 All In One Inkjet Multifunction
2.320 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.360 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Epson EcoTank ET-2856 alt-i-en inkjet-multifunktion
2.460 kr
Total: 2.460 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson EcoTank ET-2856 All in One Multifunktion Farve Blæk
2.483 kr
+ fri fragt
Total: 2.483 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Epson EcoTank ET-2856 Blækprinter
2.810 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.859 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Epson EcoTank ET-2856 Blækprinter
3.289 kr
+ fri fragt
Total: 3.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner