Epson EcoTank ET-2850

4.2 (3 anmeldelser)
Epson EcoTank ET-2850
Bedste pris
Stabil pris
1.803kr
8.179 krSPAR 78%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Epson EcoTank ET-2850 tilbyder problemfri udskrivning med sit innovative blæktanksystem, der gør det nemt at printe, scanne og kopiere til hjemmet. Denne multifunktionsprinter har en kapacitet på op til 100 ark og op til 10,5 sider pr. minut, hvilket gør den ideel til både hjemmebrug og små kontorer. Med både USB og Wi-Fi tilslutning sikrer den fleksible udskrivningsmuligheder.

Epson EcoTank ET-2850 koster lige nu 1.803 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.803 kr (02. april 2026) og 1.803 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.803 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Epson EcoTank ET-2850 Blækprinter
1.803 kr
Total: 1.803 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Printer all-in-one Epson ET-2850 multifunktionsprinter
1.899 kr
+ 119 kr fragt
Total: 2.018 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Epson Ecotank Et-2850 All In One Inkjet Multifunction
2.110 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.150 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Epson EcoTank ET-2850 Alt i én InkJet-multifunktion
2.466 kr
Total: 2.466 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson EcoTank ET-2850 All in One Multifunktion Farve Blæk
2.923 kr
+ fri fragt
Total: 2.923 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Ecotank Et-2850 A4 Mfp
2.999 kr
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Epson EcoTank ET-2850 Blækprinter
4.183 kr
+ 49 kr fragt
Total: 4.232 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Epson EcoTank ET-2850 Blækprinter
8.179 kr
+ fri fragt
Total: 8.179 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner
dybde: 34,8 cm
farve: Black, White
forbindelsesmuligheder: Adapter, Cord, USB, Wi-fi, Wifi Direct
funktioner: Med scanner, Trådløs, With Photo Quality