Epson Ecotank Et-16655 A3+ Mfp

Epson Ecotank Et-16655 A3+ Mfp er en multifunktionsprinter med genopfyldelige blæktanke, der reducerer driftsomkostninger og behovet for hyppig genopfyldning. Den leveres med blæk til op til 4.500 sort-hvide og 2.800 farvesider. Printeren understøtter A3+ format og 4800 x 1200 dpi for skarpe udskrifter. Automatisk duplex og 50-arks ADF gør det nemt at håndtere større opgaver, mens fladbedscanneren sikrer detaljeret scanning.

Epson Ecotank Et-16655 A3+ Mfp koster lige nu 11.180 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 11.070 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 11.070 kr (09. maj 2026) og 11.180 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 11.180 kr hos Gucca.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Epson Et-16655 A3+ Multifunction Ecotank, Usb, Lan, Wi-fi
11.180 kr
+ 40 kr fragt
Total: 11.220 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Epson EcoTank ET-16655 Blækprinter
11.519 kr
+ 49 kr fragt
Total: 11.568 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Ecotank Et-16655 A3+ Mfp
14.624 kr
Total: 14.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Epson Ecotank Et-16655 Inkjet A3
17.089 kr
+ fri fragt
Total: 17.089 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Epson