Epson EB-685Wi

4.9 (33 anmeldelser)
Epson EB-685Wi
Bedste pris
Stabil pris
8.699kr
16.053 krSPAR 46%
hos Boligcenter.dk
På lagerLaveste

Epson EB-685Wi projektor tilbyder interaktiv præsentation med sin ultra-korte projektionsteknologi. Med 3500 ANSI lumen og WXGA-opløsning får du skarpe og klare billeder selv i dagslys. Den er ideel til undervisning og kontorbrug, hvor hvert billede tæller.

Epson EB-685Wi koster lige nu 8.699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 8.699 kr (08. april 2026) og 8.699 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 8.699 kr hos Boligcenter.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Projektor Epson EB-685WI WXGA 3.500 lumen
8.699 kr
+ 179 kr fragt
Total: 8.878 kr
På lager
Leveringstid: 3-6 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Eb-685wi Wxga Interactive Ultra Short Throw
11.999 kr
Total: 11.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Eb-685wi Wxga Interactive Ultra Short Throw
11.999 kr
Total: 11.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Epson EB-685Wi Projector WXGA
15.459 kr
+ fri fragt
Total: 15.459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson Projektor EB-685Wi 1280 x 800 3500 ANSI lumens
16.053 kr
+ fri fragt
Total: 16.053 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Multimedieprojektorer
displaytype: LCD
farve: White
forbindelsesmuligheder: Ethernet, HDMI, Komponent, RCA, USB, VGA, Wireless
funktioner: Short Throw, Ultra Short Throw