Epson CO-W01

4.6 (70 anmeldelser)
Epson CO-W01
Bedste pris
Stabil pris
2.802kr
5.959 krSPAR 53%
hos Teknikproffset DK
På lagerFri fragtLaveste

Epson CO-W01 WXGA-projektoren bringer biografoplevelsen hjem til dig med en imponerende skærmstørrelse på op til 378 tommer. Uanset om det er til film eller forretningspræsentationer, leverer 3LCD-teknologien levende farver og et skarpt billede. Perfekt til både hjemmet og kontoret, hvor fleksibilitet kombineres med kvalitet.

Epson CO-W01 koster lige nu 2.802 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.999 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.802 kr (06. maj 2026) og 2.999 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.802 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Epson CO-W01 WXGA Projektor 3000 Lumen
2.802 kr
Total: 2.802 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson Projektor CO-W01 1280 x 800 3000 ANSI lumens
2.999 kr
+ fri fragt
Total: 2.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Epson Co-w01 Wxga Projektor Home Cinema
3.690 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.730 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Epson CO-W01, Projectors,
5.959 kr
+ fri fragt
Total: 5.959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Multimedieprojektorer
displaytype: LCD
farve: White
forbindelsesmuligheder: HDMI, USB
vægt: 2,4 kg