Epson CO-FH02

4.6 (78 anmeldelser)
Epson CO-FH02
Bedste pris
Stabil pris
4.079kr
8.679 krSPAR 53%
hos Teknikproffset DK
På lagerFri fragtLaveste

Epson CO-FH02 er en smart og brugervenlig projektor, der bringer film og præsentationer til live i fuld HD. Designet til både hjemmekino og professionelle brug, sikrer den en lysstærk og klar oplevelse med 3000 ANSI lumens. Med sin kompakte form og lette opsætning er den ideel til fleksibel brug i forskellige miljøer.

Epson CO-FH02 koster lige nu 4.079 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 9,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 4.489 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.079 kr (13. maj 2026) og 4.489 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.079 kr hos Teknikproffset DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Epson CO-FH02 Smart Full-HD-projektor
4.079 kr
Total: 4.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson Projektor CO-FH02 1920 x 1080 3000 ANSI lumens
4.489 kr
+ fri fragt
Total: 4.489 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Epson Co-fh02 Smart Full-hd Projector
4.870 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.910 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Epson CO-FH02, Projectors, Home
8.679 kr
+ fri fragt
Total: 8.679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Multimedieprojektorer
displaytype: LCD
farve: White
forbindelsesmuligheder: HDMI, USB
oprindelig opløsning: 1920 x 1080