Epson CO-FH01

4.6 (46 anmeldelser)

Epson CO-FH01 projektoren giver en imponerende storskærmsoplevelse med sin fuld HD opløsning og lysstyrke på 3000 ANSI lumens. Den er ideel til både hjemmet og kontoret og er nem at anvende, hvilket gør den til en prisvenlig løsning til store præsentationer og filmvisning.

Epson CO-FH01 koster lige nu 3.334 kr. En stigning på 3,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.217 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.217 kr (23. juli 2026) og 3.649 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.334 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson Projektor CO-FH01 1920 x 1080 3000 ANSI lumens
3.334 kr
+ fri fragt
Total: 3.334 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Epson CO-FH01 3LCD-projektor Full HD MHL
3.527 kr
Total: 3.527 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Epson Co-fh01 Full Hd Projektor
4.050 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.090 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Epson CO-FH01 Full HD Projektor 3000 Lumen
4.994 kr
Total: 4.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Epson CO-FH01, Projectors, Home
7.049 kr
+ fri fragt
Total: 7.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.4%

Specifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Multimedieprojektorer
displaytype: LCD
farve: White
forbindelsesmuligheder: HDMI, USB
oprindelig opløsning: 1920 x 1080