Epson Blæk Cyan T6032

Epson Blæk Cyan T6032 er en original blækpatron med cyan blæk og en kapacitet på 220 ml. Den er designet til Epson Stylus Pro 7880, 9880, 7800 og 9800 og sikrer ensartet og præcis farvegengivelse. Patronen reducerer behovet for udskiftning og understøtter professionelle udskriftsarbejdsgange, hvor pålidelig farvebalance og glidende overgange er vigtige.

Epson Blæk Cyan T6032 koster lige nu 984 kr. En stigning på 7,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 914 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 914 kr (09. maj 2026) og 984 kr (07. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 984 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Epson T6032 Cyan Ink Blækpatron Cyan
984 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.023 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Epson Epson T6032 Blækpatron Cyan T6032 Modsvarer: N/A
1.129 kr
Total: 1.129 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Epson T603200 Cyan Blækpatron HC Original
1.142 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.191 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epson Blæk Cyan T6032 220ml
1.431 kr
Total: 1.431 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Tonere og inkjetpatroner