EPOS IMPACT 1061T ANC

Bedste pris
Stabil pris
1.709kr
2.879 krSPAR 41%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

EPOS IMPACT 1061T ANC er designet til professionelle, der kræver klar kommunikation og komfort. Med adaptiv ANC og EPOS AITM teknologi leverer det effektiv støjreduktion og bedre koncentration, perfekt til travle arbejdsdage.

EPOS IMPACT 1061T ANC koster lige nu 1.709 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.784 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.709 kr (17. juli 2026) og 1.784 kr (18. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.709 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EPOS IMPACT 1061T ANC
1.709 kr
+ fri fragt
Total: 1.709 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epos Impact 1061t Anc Incl Charging Stand Stereo Microsoft Teams Sort
2.186 kr
Total: 2.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epos Impact 1061t Anc Med Ladestander Microsoft Teams Sort
2.249 kr
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
EPOS IMPACT 1061T ANC Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
2.570 kr
Total: 2.570 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
EPOS Impact 1061T Anc Headset
2.879 kr
+ fri fragt
Total: 2.879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: EPOS
Kategori: Hovedtelefoner og headset