EPOS ADAPT 360

EPOS ADAPT 360 er et trådløst headset i fuld størrelse med Bluetooth og aktiv støjfjerning. Det er designet til professionelle brugere, der ønsker frihed til at bevæge sig og samtidig opnå god lydkvalitet og komfort. Headsettet er sort og certificeret til Microsoft Teams, hvilket gør det velegnet til kontorbrug og online møder.

EPOS ADAPT 360 koster lige nu 1.158 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.145 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.145 kr (09. maj 2026) og 1.161 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.158 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
EPOS ADAPT 360 Trådløs Høretelefoner Sort
1.158 kr
Total: 1.158 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EPOS I ADAPT 360
1.209 kr
+ fri fragt
Total: 1.209 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
EPOS ADAPT 360 BT ANC Headset
1.959 kr
+ fri fragt
Total: 1.959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Epos Adapt 360 Binaural, Stereo Usb-c Microsoft Teams Noir, Sort
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: EPOS