Epinutrics Selenium 60 kapsler

Epinutrics Selenium er et naturligt kosttilskud med 60 kapsler, der støtter immunsystemet, skjoldbruskkirtelfunktionen og vedligeholder hår og negle. Dens antioxidante egenskaber beskytter cellerne mod oxidativt stress, hvilket bidrager til en sund livsstil.

Epinutrics Selenium 60 kapsler koster lige nu 210 kr. En stigning på 8,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 194 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 194 kr (22. marts 2026) og 210 kr (05. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 210 kr hos Ren-velvaereshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Epinutrics Selenium, 60kap
210 kr
+ 35 kr fragt
Total: 244 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Selenium 60 kapsler
231 kr
+ 59 kr fragt
Total: 290 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Epinutrics EPI-Selenium 60 kap.
233 kr
+ 34 kr fragt
Total: 267 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Epinutrics Selenium (60 kaps)
258 kr
+ fri fragt
Total: 258 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
EPI-Selenium 60 kapsler
270 kr
+ 39 kr fragt
Total: 309 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Epinutrics
Kategori: God Pris