Eltandbørste iO2 Series Calm Pink

Bedste pris
Faldet 13.4%
309kr
680 krSPAR 55%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev en dybdegående tandrensning med Oral-B iO2 Series Calm Pink. Denne eltandbørste kombinerer avanceret teknologi med et elegant design for at give en optimal tandplejeoplevelse. Med flere børsteindstillinger og en smart timer får du hjælp til hverdagens tandbørstning.

Eltandbørste iO2 Series Calm Pink koster lige nu 309 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 19,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 385 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 309 kr (16. juli 2026) og 385 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 309 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Oral-B iO Series 2 Elektrisk tandbørste Calm Pink
309 kr
Total: 309 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Oral B Eltandborste iO2 Series Calm Pink
373 kr
Total: 373 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Oral-B iO2 Electric Toothbrush Calm Pink
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Oral-B iO Series 2 Elektrisk tandbørste Calm Pink
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
ORAL-B iO2 Series Elektrisk tandbørste
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Oral-B Eltandbørste iO2 Calm Pink
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk tandbørste iO2 Series Calm Pink
649 kr
Total: 649 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Oral B Io 2 Calm Pink Elektrisk Tandbørste
680 kr
+ 40 kr fragt
Total: 720 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 13.4%

Specifikationer

Mærke: Procter & Gamble
Kategori: Sundhed og skønhed