Elma Volt Stick Wide

4.0 (1 anmeldelse)

Elma Volt Stick Wide er en berøringsfri polsøger, der registrerer spændinger fra 12 til 1000V AC. Med sin høje følsomhed og tydelige lys- og lydindikatorer tilbyder den sikker og effektiv spændingsdetektion i både professionelle og private omgivelser. Let at bære og altid klar til brug, gør den til et uundværligt værktøj i ethvert el-arbejde.

Elma Volt Stick Wide koster lige nu 249 kr. En stigning på 0,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 248 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 248 kr (16. april 2026) og 249 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 249 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Elma Volt Stick Wide, Berøringsfri Polsøger, 12-1000V
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Elma Instruments Volt stick Elma Wide
249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 288 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Elma Volt Stick Wide, Berøringsfri Polsøger, 12-1000V
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Elma Wide berøringsfri polsøger 12-1000V
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Elma Volt Stick Wide, 12-1000V AC, berringsfri polsger
283 kr
+ 39 kr fragt
Total: 322 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Elma Volt Stick Wide, Berøringsfri Polsøger, 12-1000V
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
POLSØGER BERØRINGSFRI 12-1000V
307 kr
+ 78 kr fragt
Total: 385 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Polsøger Berøringsfri 12-1000V
311 kr
+ 64 kr fragt
Total: 375 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
VoltStick® Wide berøringsfri polsøger 12 1000V AC
318 kr
+ 49 kr fragt
Total: 367 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Elma Instruments
Kategori: Fotoalbum
type: Spændingstester