Elma Instruments Combitest 425

Combitest 425 fra Elma Instruments er en avanceret installationstester designet til SKS-test. Denne model er udstyret med en intuitiv farve-touchskærm og WiFi for nem navigation og hurtig dataoverførsel. Ideel til professionelle, der ønsker præcise målinger og effektiv arbejdsgang.

Elma Instruments Combitest 425 koster lige nu 11.908 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 11.898 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 11.898 kr (07. april 2026) og 12.404 kr (07. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 11.908 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Elma Instruments Combitest 425 installationstester
11.908 kr
+ fri fragt
Total: 11.908 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Combitester 425 Med Wifi
14.954 kr
+ 39 kr fragt
Total: 14.993 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Combitest 425 Multi-installationstester med WiFi og Touchskærm
15.456 kr
+ 49 kr fragt
Total: 15.505 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Elma installationstester Combitest 425, multi, m/Wifi & touchskærm
24.575 kr
+ 79 kr fragt
Total: 24.654 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Elma
Kategori: Elektriske testværktøjer