Elka Working Xtreme termodragt dame

Bedste pris
Stabil pris
898kr
1.239 krSPAR 28%
hos Globaltools.dk
På lagerLaveste

Elka Working Xtreme termodragt dame er udviklet til kvinder, der arbejder udendørs i kolde og krævende omgivelser. Dragten er vindtæt, vandtæt og åndbar med tapede sømme, hvilket sikrer optimal komfort og beskyttelse mod vind og regn. Den slidstærke termodragt har termofor og er fremstillet i 300D Oxford polyester med ELKA TECH COATING. Velegnet til brug i alt slags vejr, hvor pålidelighed og komfort er vigtig.

Elka Working Xtreme termodragt dame koster lige nu 898 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 898 kr (09. maj 2026) og 898 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 898 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Vinterkedeldragt damemodel 088002W grå/sort Str. 2XL
898 kr
+ 49 kr fragt
Total: 947 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
Working Xtreme termokedeldragt, Dame, Koksgrå/Sort 088002W
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 0 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Elka Working Xtreme Termodragt Dame
995 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.050 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt Kvinde 088002W Grå/Sort / 2XL | Kedeldragter | DISCOUNT | EN 343 3-1-X
1.235 kr
+ fri fragt
Total: 1.235 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Elka Working Xtreme termodragt dame, koksgrå/sort, str. 2XL
1.239 kr
+ 59 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Elka Working Xtreme termodragt dame, koksgrå/sort, str. 2XL
1.239 kr
+ 59 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Elka Working Xtreme termodragt dame, koksgrå/sort, str. 2XL
1.239 kr
+ 59 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Elka Working Xtreme termodragt dame, koksgrå/sort, str. 2XL
1.239 kr
+ 59 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Elka Working Xtreme termodragt dame, koksgrå/sort, str. 2XL
1.239 kr
+ 59 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ELKA Rainwear