ELKA Working Xtreme 088002

Bedste pris
Stabil pris
848kr
1.239 krSPAR 32%
hos Globaltools.dk
På lagerLaveste

ELKA Working Xtreme 088002 er en vinterkedeldragt i blå og sort, designet til krævende arbejdsdage i kulde og regn. Dragten har termo-for, tapede sømme og aftagelig hætte, hvilket sikrer beskyttelse og komfort under udfordrende vejrforhold. Den er udstyret med 2-vejs lynlås, dobbelt vindfang med gribebånd samt flere praktiske lommer, herunder cargolomme og lomme med lynlås på venstre ærme. Ideel til udendørs arbejde, hvor varme og vandtæthed er vigtigt.

ELKA Working Xtreme 088002 koster lige nu 848 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 848 kr (09. maj 2026) og 848 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 848 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Vinterkedeldragt vandtæt 088002 blå/sort Str. XS
848 kr
+ 49 kr fragt
Total: 897 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
Working Xtreme Termoheldragt Herre Marine Blå 088002
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 0 dage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 Blå/Sort / XS | Kedeldragter | ELKA | Fiskeri
1.235 kr
+ fri fragt
Total: 1.235 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Elka Working Xtreme termodragt, blå/sort, str. XS
1.239 kr
+ 59 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Elka Working Xtreme termodragt, blå/sort, str. XS
1.239 kr
+ 59 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Elka Working Xtreme termodragt, blå/sort, str. XS
1.239 kr
+ 59 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Elka Working Xtreme termodragt, blå/sort, str. XS
1.239 kr
+ 59 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Elka Working Xtreme termodragt, blå/sort, str. XS
1.239 kr
+ 59 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ELKA Rainwear