Elka Working Xtreme 088002

Elka Working Xtreme 088002 er en termodragt til herre i koksgrå og sort, udviklet til udendørs arbejde under kolde og våde forhold. Dragten har tapede sømme, termofor og aftagelig hætte. Den er udstyret med flere lommer, 2-vejs lynlås og dobbelt vindfang med gribebånd, hvilket giver både funktionalitet og beskyttelse mod vind og vejr. Ideel til krævende arbejdsdage i vintervejr.

Elka Working Xtreme 088002 koster lige nu 949 kr. En stigning på 61.125,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2 kr. Vores prishistorik bygger på 55 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2 kr (19. juni 2026) og 975 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 949 kr hos Modekompagniet.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
Working Xtreme Termoheldragt Herre Koksgrå/Sort 088002
949 kr
+ fri fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 0 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Elka Working Xtreme Termodragt Herre
975 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.030 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Vinterkedeldragt vandtæt 088002 grå/sort Str. 5XL
1.036 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.085 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Elka Working Xtreme termodragt, koksgrå/sort, str. 5XL
1.239 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.309 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Elka Working Xtreme termodragt, koksgrå/sort, str. 5XL
1.239 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.309 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Elka Working Xtreme termodragt, koksgrå/sort, str. 5XL
1.239 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.309 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Elka Working Xtreme termodragt, koksgrå/sort, str. 5XL
1.239 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.309 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Elka Working Xtreme termodragt, koksgrå/sort, str. 5XL
1.239 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.309 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 Grå/Sort / 5XL | Kedeldragter | ELKA | Fiskeri
1.544 kr
+ fri fragt
Total: 1.544 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ELKA Rainwear