Elka Working Xtreme 088002

Bedste pris
Stabil pris
898kr
1.239 krSPAR 28%
hos Globaltools.dk
På lagerLaveste

Elka Working Xtreme 088002 er en termokedeldragt i koksgrå og sort, designet til krævende arbejdsdage i kulde og regn. Dragten har tapede sømme og termofor, som giver beskyttelse mod vind og vejr. Den er udstyret med aftagelig hætte, 2-vejs lynlås, dobbelt vindfang med gribebånd samt flere praktiske lommer, hvilket gør den velegnet til udendørs arbejde under barske forhold.

Elka Working Xtreme 088002 koster lige nu 898 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 898 kr (09. maj 2026) og 898 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 898 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Vinterkedeldragt vandtæt 088002 grå/sort Str. 2XL
898 kr
+ 49 kr fragt
Total: 947 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
Working Xtreme Termoheldragt Herre Koksgrå/Sort 088002
949 kr
+ fri fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 0 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Elka Working Xtreme Termodragt Herre
995 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.050 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 Grå/Sort / 2XL | Kedeldragter | ELKA | Fiskeri
1.235 kr
+ fri fragt
Total: 1.235 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Elka Working Xtreme termodragt, koksgrå/sort, str. 2XL
1.239 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.309 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Elka Working Xtreme termodragt, koksgrå/sort, str. 2XL
1.239 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.309 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Elka Working Xtreme termodragt, koksgrå/sort, str. 2XL
1.239 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.309 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Elka Working Xtreme termodragt, koksgrå/sort, str. 2XL
1.239 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.309 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Elka Working Xtreme termodragt, koksgrå/sort, str. 2XL
1.239 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.309 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ELKA Rainwear