Elka Working Xtreme 088002

Bedste pris
Stabil pris
921kr
1.239 krSPAR 26%
hos Globaltools.dk
På lagerLaveste

Elka Working Xtreme 088002 er en vinterkedeldragt i koksgrå og sort, designet til krævende arbejdsdage i kulde og regn. Dragten har tapede sømme og termofor, hvilket giver optimal beskyttelse mod vind og vejr. Den er udstyret med aftagelig hætte, 2-vejs lynlås, dobbelt vindfang med gribebånd samt flere praktiske lommer, herunder cargolomme og lomme med lynlås på venstre ærme. Velegnet til udendørs arbejde under barske forhold.

Elka Working Xtreme 088002 koster lige nu 921 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 921 kr (09. maj 2026) og 921 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 921 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Vinterkedeldragt vandtæt 088002 grå/sort Str. XL
921 kr
+ 49 kr fragt
Total: 970 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
Working Xtreme Termoheldragt Herre Koksgrå/Sort 088002
949 kr
+ fri fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 0 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Elka Working Xtreme Termodragt Herre
995 kr
+ 55 kr fragt
Total: 1.050 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
ELKA Working Xtreme Vinterkedeldragt 088002 Grå/Sort / XL | Kedeldragter | ELKA | Fiskeri
1.235 kr
+ fri fragt
Total: 1.235 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Elka Working Xtreme termodragt, koksgrå/sort, str. XL
1.239 kr
+ 59 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Elka Working Xtreme termodragt, koksgrå/sort, str. XL
1.239 kr
+ 59 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Elka Working Xtreme termodragt, koksgrå/sort, str. XL
1.239 kr
+ 59 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Elka Working Xtreme termodragt, koksgrå/sort, str. XL
1.239 kr
+ 59 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Elka Working Xtreme termodragt, koksgrå/sort, str. XL
1.239 kr
+ 59 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ELKA Rainwear