ELKA Termoheldragt 168011 Oliven Dame XL

Bedste pris
Stabil pris
530kr
789 krSPAR 33%
hos Globaltools.dk
På lagerLaveste

ELKA Termoheldragt 168011 Oliven Dame XL er en termoheldragt til kvinder, der giver komfort og varme på kolde dage. Den olivengrønne heldragt er velegnet til udendørsaktiviteter og er designet til at tilbyde optimal varme og bevægelsesfrihed. Perfekt til dig, der ønsker både funktionalitet og et stilrent look, når temperaturen falder.

ELKA Termoheldragt 168011 Oliven Dame XL koster lige nu 530 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 530 kr (09. maj 2026) og 530 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 530 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Termoheldragt m/høj hals quiltet 168011 oliven Str. XL
530 kr
+ 49 kr fragt
Total: 579 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
Termoheldragt, Dame, Olivengrøn 168011
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 0 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Termo heldragt dame (Grøn, XL)
758 kr
+ 55 kr fragt
Total: 813 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
ELKA Termoheldragt kvinde 168011 Oliven / XL | Regntøj | ELKA | Heldragt
788 kr
+ 42 kr fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Elka termodragt dame, olivengrøn, str. XL
789 kr
+ 59 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Elka termodragt dame, olivengrøn, str. XL
789 kr
+ 59 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Elka termodragt dame, olivengrøn, str. XL
789 kr
+ 59 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Elka termodragt dame, olivengrøn, str. XL
789 kr
+ 59 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Elka termodragt dame, olivengrøn, str. XL
789 kr
+ 59 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ELKA Rainwear