ELKA Termoheldragt 168011 Oliven Dame M

Bedste pris
Stabil pris
529kr
789 krSPAR 33%
hos Globaltools.dk
På lagerLaveste

ELKA Termoheldragt 168011 i olivengrøn er en heldragt til kvinder, der giver komfort og varme på kolde dage. Dragten er designet til at holde dig varm og giver bevægelsesfrihed, så den egner sig til både udendørsaktiviteter og afslapning, når temperaturen falder. Den quiltede konstruktion kombinerer funktionalitet med et stilrent udtryk, hvilket gør den til en praktisk følgesvend i vintermånederne.

ELKA Termoheldragt 168011 Oliven Dame M koster lige nu 529 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 64 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 529 kr (09. maj 2026) og 529 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 529 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Termoheldragt m/høj hals quiltet 168011 oliven Str. M
529 kr
+ 49 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
Termoheldragt, Dame, Olivengrøn 168011
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 0 dage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
ELKA Termoheldragt kvinde 168011 Oliven / M | Regntøj | ELKA | Heldragt
788 kr
+ 42 kr fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Elka termodragt dame, olivengrøn, str. M
789 kr
+ 70 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Elka termodragt dame, olivengrøn, str. M
789 kr
+ 70 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Elka termodragt dame, olivengrøn, str. M
789 kr
+ 70 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Elka termodragt dame, olivengrøn, str. M
789 kr
+ 70 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Elka termodragt dame, olivengrøn, str. M
789 kr
+ 70 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ELKA Rainwear