ELKA Termoheldragt 168011 Oliven Dame L

Bedste pris
Stabil pris
530kr
789 krSPAR 33%
hos Globaltools.dk
På lagerLaveste

ELKA Termoheldragt 168011 Oliven Dame L er en olivengrøn termoheldragt designet til kvinder, der ønsker komfort og varme på kolde dage. Dragten kombinerer funktionalitet med et stilrent udtryk og er velegnet til både udendørsaktiviteter og afslapning. Den er udviklet med fokus på optimal varme og bevægelsesfrihed, så du kan holde dig varm, når kulden bider.

ELKA Termoheldragt 168011 Oliven Dame L koster lige nu 530 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 64 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 530 kr (09. maj 2026) og 530 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 530 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Termoheldragt m/høj hals quiltet 168011 oliven Str. L
530 kr
+ 49 kr fragt
Total: 579 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
Termoheldragt, Dame, Olivengrøn 168011
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 0 dage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Termo heldragt dame (Grøn, L)
758 kr
+ 55 kr fragt
Total: 813 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
ELKA Termoheldragt kvinde 168011 Oliven / L | Regntøj | ELKA | Heldragt
788 kr
+ 42 kr fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Elka termodragt dame, olivengrøn, str. L
789 kr
+ 70 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Elka termodragt dame, olivengrøn, str. L
789 kr
+ 70 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Elka termodragt dame, olivengrøn, str. L
789 kr
+ 70 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Elka termodragt dame, olivengrøn, str. L
789 kr
+ 70 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Elka termodragt dame, olivengrøn, str. L
789 kr
+ 70 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ELKA Rainwear