ELKA Termoheldragt 168011 Dame Oliven 3XL

Bedste pris
Stabil pris
599kr
789 krSPAR 24%
hos Modekompagniet
På lagerFri fragtLaveste

ELKA Termoheldragt 168011 Dame Oliven 3XL er en quiltet termoheldragt til kvinder, designet til at give komfort og varme på kolde dage. Den olivengrønne heldragt kombinerer funktionalitet med et stilrent design og er velegnet til både udendørsaktiviteter og afslapning. Perfekt til dig, der ønsker bevægelsesfrihed og beskyttelse mod kulden.

ELKA Termoheldragt 168011 Dame Oliven 3XL koster lige nu 599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 606 kr. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (27. maj 2026) og 606 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Modekompagniet.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
Termoheldragt, Dame, Olivengrøn 168011
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 0 dage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Termoheldragt m/høj hals quiltet 168011 oliven Str. 3XL
606 kr
+ 49 kr fragt
Total: 655 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Termo heldragt dame
758 kr
+ 55 kr fragt
Total: 813 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
ELKA Termoheldragt kvinde 168011 Oliven / 3XL | Regntøj | ELKA | Heldragt
788 kr
+ 42 kr fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Elka termodragt dame, olivengrøn, str. 3XL
789 kr
+ 70 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Elka termodragt dame, olivengrøn, str. 3XL
789 kr
+ 70 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Elka termodragt dame, olivengrøn, str. 3XL
789 kr
+ 70 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Elka termodragt dame, olivengrøn, str. 3XL
789 kr
+ 70 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Elka termodragt dame, olivengrøn, str. 3XL
789 kr
+ 70 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ELKA Rainwear