ELKA 168011

4.0 (4 anmeldelser)
ELKA 168011
Bedste pris
Stabil pris
529kr
789 krSPAR 33%
hos Globaltools.dk
På lagerLaveste

ELKA 168011 er en sort termoheldragt til kvinder i størrelse M, designet til at give komfort og varme på kolde dage. Dragten kombinerer funktionalitet med et stilrent udtryk og egner sig både til udendørsaktiviteter og afslapning. Den er skabt til at holde dig varm og give bevægelsesfrihed, når kulden bider.

ELKA 168011 koster lige nu 529 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 529 kr (09. maj 2026) og 529 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 529 kr hos Globaltools.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
Termoheldragt m/høj hals quiltet 168011 sort Str. M
529 kr
+ 49 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
Termoheldragt, Dame, Sort 168011
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 0 dage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
ELKA Termoheldragt kvinde 168011 Sort / M | Regntøj | ELKA | Heldragt
788 kr
+ 42 kr fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Elka termodragt dame, sort, str. M
789 kr
+ 70 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Elka termodragt dame, sort, str. M
789 kr
+ 70 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Elka termodragt dame, sort, str. M
789 kr
+ 70 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Elka termodragt dame, sort, str. M
789 kr
+ 70 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Elka termodragt dame, sort, str. M
789 kr
+ 70 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: ELKA Rainwear