Electrolux ES52CB18UG

4.1 (183 anmeldelser)
Electrolux ES52CB18UG
Bedste pris
Stabil pris
1.399kr
1.699 krSPAR 18%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Electrolux ES52CB18UG er en ledningsfri støvsuger med ergonomisk 2-i-1 design, der gør det nemt at skifte mellem gulvrengøring og håndholdt brug. Den er fremstillet af genbrugsplast og har aftagelig håndenhed og tilbehør, så du kan tilpasse rengøringen til forskellige overflader. Støvsugeren er let at bruge og giver effektive rengøringsresultater, uanset om du rengør gulve, møbler eller bilen.

Electrolux ES52CB18UG koster lige nu 1.399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.399 kr (09. maj 2026) og 1.399 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Electrolux 500 Clean Ledningsfri Støvsuger ES52CB18UG : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Electrolux Ledningsfrie støvsuger ES52CB18UG
1.499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Electrolux Clean 500 Trådløs støvsuger
1.690 kr
Total: 1.690 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Electrolux ES52CB18UG Stickvac
1.699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Electrolux