Electrolux EP71AB14N4

4.5 (99 anmeldelser)
Electrolux EP71AB14N4
Bedste pris
Stabil pris
2.699kr
3.699 krSPAR 27%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Electrolux EP71AB14N4 er en ledningsfri stangstøvsuger, der giver op til 40 minutters brugstid på én opladning. Den er fremstillet af 60% genbrugsplast og har LED-lys i mundstykket, hvilket gør det nemt at se støv og snavs under rengøringen. Støvsugeren har 2-i-1 funktionalitet, så den kan bruges både som håndstøvsuger og stangstøvsuger. Det fleksible design gør den velegnet til effektiv og nem rengøring i hjemmet.

Electrolux EP71AB14N4 koster lige nu 2.699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 41 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.699 kr (09. maj 2026) og 2.699 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.699 kr hos Erling Christensen Møbler.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Electrolux Støvsuger EP71AB14N4 : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
2.699 kr
+ fri fragt
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Electrolux EP71AB14N4 Stangstøvsuger
3.489 kr
+ fri fragt
Total: 3.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Electrolux EP71AB14N4 Stangstøvsuger
3.489 kr
+ 43 kr fragt
Total: 3.532 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Electrolux Ledningsfrie støvsuger EP71AB14N4
3.699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Electrolux