Electrolux 700 Animal EP71AB14UG

4.3 (135 anmeldelser)
Electrolux 700 Animal EP71AB14UG
Bedste pris
Stabil pris
1.999kr
2.699 krSPAR 26%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Electrolux 700 Animal EP71AB14UG er en ledningsfri støvsuger, der er designet til hjem med kæledyr. Den kombinerer kraftfuld sugeevne med let håndtering, hvilket gør det nemt at holde hjemmet rent, selv når kæledyrene fælder. Støvsugeren er velegnet til daglig rengøring og giver stor fleksibilitet i brugen.

Electrolux 700 Animal EP71AB14UG koster lige nu 1.999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 41 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.999 kr (09. maj 2026) og 1.999 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.999 kr hos Erling Christensen Møbler.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Electrolux 700 Animal EP71AB14UG, Ledningsfri støvsuger : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Electrolux Animal 700 ledningsfri støvsuger
2.206 kr
Total: 2.206 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Electrolux Ledningsfrie støvsuger EP71AB14UG
2.699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Unknown