Eldom 120 liters buffertank

Bedste pris
Stabil pris
2.400kr
2.899 krSPAR 17%
hos DBVVS
På lagerLaveste

Eldom 120 liters buffertank er en isoleret og væghængt akkumuleringstank, der giver en pladsbesparende løsning til opbevaring og fordeling af varme fra forskellige varmekilder. Den er velegnet til både nye installationer og optimering af eksisterende varmeanlæg, hvor effektiv varmefordeling og balance ønskes.

Eldom 120 liters buffertank koster lige nu 2.400 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.400 kr (09. maj 2026) og 2.400 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.400 kr hos DBVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
DBVVS favicon
DBVVS
Isoleret Eldom Akkumuleringstank 120 liter Væghængt
2.400 kr
+ 350 kr fragt
Total: 2.750 kr
På lager
Leveringstid: 30+ dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Isoleret akkumuleringstank Eldom, 120 liter, vghngt
2.699 kr
+ 99 kr fragt
Total: 2.798 kr
På lager
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Eldom buffertank, isoleret, væghængt, 120 liter
2.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.198 kr
På lager
Leveringstid: 24 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eldom buffertank, isoleret, væghængt, 120 liter
2.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.398 kr
På lager
Leveringstid: 24 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eldom buffertank, isoleret, væghængt, 120 liter
2.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.398 kr
På lager
Leveringstid: 24 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eldom