Eglo Turcona-z Led Panel

Eglo Turcona-z Led Panel er et smart LED panel i hvid med Zigbee-styring. Panelet kan styres via app, hvor du kan vælge mellem 2700K-6500K, 50.000 hvide nuancer og 16 millioner farver. Panelet måler 120x10 cm og har en effekt på 34,2 watt samt en lysstyrke på 3910 lumen. Velegnet til moderne indretning og fleksibel belysning.

Eglo Turcona-z Led Panel koster lige nu 789 kr. En stigning på 83,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 429 kr. Vores prishistorik bygger på 67 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 429 kr (30. juni 2026) og 789 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 789 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo Z Turcona panel, 120x100 cm
789 kr
+ 40 kr fragt
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z TURCONA SMART panel hvid M/FARVER OG TUNABLE WHITE
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo Z Turcona panel, 120x100 cm
829 kr
+ 40 kr fragt
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo Z Turcona panel, 120x100 cm
889 kr
+ 40 kr fragt
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Turcona-Z panel hvid 120x10 RGB + TW Zigbee, Bluetooth
920 kr
Total: 920 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Turcona-z Led Panel
930 kr
+ 40 kr fragt
Total: 970 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo Z Turcona panel, 120x100 cm
1.295 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.335 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eglo