Eglo Turcona-Z LED Panel

Eglo Turcona-Z LED panel er en stilren loftlampe med smart belysning. Med zigbee funktionalitet kan du via en app justere lysstyrke og farvetemperatur fra 2700K til 6500K samt vælge blandt 16 millioner farver. Ideel til moderne hjem, der ønsker fleksibel og energieffektiv belysning.

Eglo Turcona-Z LED Panel koster lige nu 999 kr. En stigning på 92,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 519 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 519 kr (16. april 2026) og 999 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 999 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo Z Turcona panel, 60x60 cm
999 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z TURCONA SMART panel hvid M/FARVER OG TUNABLE WHITE
1.048 kr
+ fri fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Turcona-z Led Panel
1.090 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.130 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Turcona-Z panel hvid 60x60 RGB + TW Zigbee, Bluetooth
1.155 kr
Total: 1.155 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo Z Turcona panel, 60x60 cm
1.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo Z Turcona panel, 60x60 cm
1.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo Z Turcona panel, 60x60 cm
1.299 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.339 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
DetLED.dk favicon
DetLED.dk
Outlet: EGLO TURCONA Zigbee LED Loft Panel 32W, 60x60, RGB+CCT Hvid
1.579 kr
+ fri fragt
Total: 1.579 kr
På lager
Leveringstid: 13 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Loftslampebeslag