Eglo Turcona-Z

Eglo Turcona-Z er en smart loftlampe, der kombinerer moderne stil med avanceret teknologi. Med en diameter på 60 cm tilbyder den justerbar belysning fra 2700K til 6500K samt RGB-farver. Lampen kan nemt styres via app, fjernbetjening eller stemmestyring, understøtter Zigbee og er kompatibel med Alexa og Google Assistant. Perfekt til ethvert smart hjem.

Eglo Turcona-Z koster lige nu 909 kr. En stigning på 59,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 569 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 569 kr (30. juni 2026) og 956 kr (08. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 909 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo Z Turcona plafond, Ø60 cm
909 kr
+ 40 kr fragt
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo Z Turcona plafond, Ø60 cm
969 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.009 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo Z Turcona plafond, Ø60 cm
1.099 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Turcona-z Plafond Lampe
1.160 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.200 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Turcona-Z loftslampe hvid Ø60 RGB + TW Zigbee, Bluetooth
1.197 kr
Total: 1.197 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo Z Turcona plafond, Ø60 cm
1.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z TURCONA SMART panel hvid M/FARVER OG TUNABLE WHITE
1.289 kr
+ fri fragt
Total: 1.289 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
DetLED.dk favicon
DetLED.dk
Outlet: EGLO TURCONA Zigbee LED Loft Panel 34W, Rund Ø600, RGB+CCT Hvid
1.529 kr
+ fri fragt
Total: 1.529 kr
På lager
Leveringstid: 13 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Loftslampebeslag