Eglo Telimbela-Z Spotlampe

Eglo Telimbela-Z spotlampe kombinerer moderne design med smart teknologi. Den tilbyder tre justerbare spots, der kan styres via Zigbee for fleksibel belysning. Med indbygget RGB og mulighed for at justere lysstyrken fra 2700K til 6500K, kan du skabe den perfekte atmosfære i ethvert rum.

Eglo Telimbela-Z Spotlampe koster lige nu 771 kr. En stigning på 147,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 311 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 311 kr (17. april 2026) og 888 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 771 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z TELIMBELA SMART spot rondel hvid M/FARVER OG TUNABLE WHITE
771 kr
+ 39 kr fragt
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo Z Telimbela spotlampe, 3 spots, hvid
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo Z Telimbela spotlampe, 3 spots, hvid
859 kr
+ 39 kr fragt
Total: 898 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo Z Telimbela spotlampe, 3 spots, hvid
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Telimbela-z Rondel Lampe
1.030 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.070 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Telimbela-Z spot roundel hvid RGB + TW Zigbee, Bluetooth
1.077 kr
Total: 1.077 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo Z Telimbela spotlampe, 3 spots, hvid
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Loftslampebeslag
antal lyskilder: 27 lyskilder
monteringstype: Hængelampe
skærmmateriale: Glas