EGLO Telimbela-Z Spot

Bedste pris
Faldet 4.8%
399kr
1.359 krSPAR 71%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

EGLO Telimbela-Z smart spotlampe bringer avanceret belysning til dit hjem. Med tre justerbare spots kan du tilpasse lysstyrken fra 2700K til 6500K via zigbee-styring. Den sorte lampe passer perfekt i moderne interiør og tilbyder alsidige lysmuligheder gennem app-kontrol.

EGLO Telimbela-Z Spot koster lige nu 399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 37,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 634 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (25. juli 2026) og 634 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 399 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z TELIMBELA SMART spot rondel sort M/FARVER OG TUNABLE WHITE
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo Z Telimbela spotlampe, 3 spots, sort
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Telimbela-z Led Spotlampe
1.080 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.120 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Telimbela-Z spot roundel sort RGB + TW Zigbee, Bluetooth
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo Z Telimbela spotlampe, 3 spots, sort
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo Z Telimbela spotlampe, 3 spots, sort
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo Z Telimbela spotlampe, 3 spots, sort
1.359 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.398 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.8%

Specifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Loftslampebeslag