Eglo Stripes-z Led Strip

Eglo Stripes-z Led Strip er et smart LED bånd på 3 meter, der er en del af Eglo Connect Z serien. Båndet har en effekt på 13,5 watt, lyser med 1450 lumen og kan justeres fra 2700 til 6500 kelvin (tunable white). Det kan styres via Zigbee app og passer til dekorativ belysning i hjemmet.

Eglo Stripes-z Led Strip koster lige nu 489 kr. En stigning på 22,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 399 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (02. juni 2026) og 530 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 489 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo Z Stripes LED bånd, 2 meter, startsæt
489 kr
+ 39 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo Z Stripes LED bånd, 2 meter, startsæt
519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z SMART stripe startsæt M/TUNABLE WHITE
522 kr
+ 39 kr fragt
Total: 561 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo Z Stripes LED strip, 2 meter, startsæt
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Stripes-Z lysstribe hvid L300 TW Zigbee, Bluetooth
568 kr
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Stripes-z Led Strip
570 kr
+ 40 kr fragt
Total: 610 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo Z Stripes LED bånd, 2 meter, startsæt
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
EGLO Stripes-Z 3m Startsæt 13,5w 1450lm 2700-6500k Stripeslampe 99684
720 kr
+ 49 kr fragt
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eglo