Eglo Salobrena-z Led Panel

Eglo Salobrena-z Led Panel er et smart LED panel i sort, der kan styres via Zigbee og app. Lyset kan justeres fra 2700K til 6500K og giver adgang til 50.000 hvide nuancer. Panelet passer ind i mange rum og giver fleksibel belysning til forskellige behov.

Eglo Salobrena-z Led Panel koster lige nu 539 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 528 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 528 kr (09. maj 2026) og 539 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 539 kr hos LavprisEl.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo Z Salo panel, sort, 100x120 cm
539 kr
+ 40 kr fragt
Total: 579 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo Z Salo panel, sort, 100x120 cm
569 kr
+ 40 kr fragt
Total: 609 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo Z Salo panel, sort, 100x120 cm
609 kr
+ 40 kr fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Salobrena-z Led Panel
700 kr
+ 40 kr fragt
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo Z Salo panel, sort, 100x120 cm
719 kr
+ 40 kr fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z SALO SMART panel sort M/TUNABLE WHITE
728 kr
+ 39 kr fragt
Total: 767 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Salobrena-Z sort panel 120x10 TW Zigbee, Bluetooth
754 kr
Total: 754 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eglo