Eglo Salobrena-z Led Panel

Eglo Salobrena-z Led Panel er et smart LED panel i sort, der kan styres via Zigbee. Lyset kan justeres fra 2700K til 6500K gennem en app, hvilket giver dig mulighed for at vælge mellem 50.000 hvide nuancer. Panelet passer ind i mange rum og giver fleksibel belysning til hjemmet.

Eglo Salobrena-z Led Panel koster lige nu 579 kr. En stigning på 7,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 540 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 540 kr (09. maj 2026) og 579 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 579 kr hos LavprisVVS.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo Z Salo panel, sort, 59x59 cm
579 kr
+ 40 kr fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo Z Salo panel, sort, 59x59 cm
619 kr
+ 40 kr fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo Z Salo panel, sort, 59x59 cm
719 kr
+ 40 kr fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo Z Salo panel, sort, 59x59 cm
769 kr
+ 40 kr fragt
Total: 809 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z SALO SMART panel sort M/TUNABLE WHITE
820 kr
+ 39 kr fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Salobrena-Z panel sort 59,5x59,5 TW Zigbee, Bluetooth
926 kr
Total: 926 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Salobrena-z Led Panel
930 kr
+ 40 kr fragt
Total: 970 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eglo