Eglo Salobrena-Z LED Panel

Eglo Salobrena-Z LED panel kombinerer moderne teknologi og minimalistisk design. Med Zigbee-tunet belysning kan du justere lysets farvetemperatur fra 2700K til 6500K via en app eller fjernbetjening, hvilket gør det ideelt til både afslapning og koncentration. Det kvadratiske design passer perfekt til ethvert rum og tilbyder en lysstyrke på 4100 lumen.

Eglo Salobrena-Z LED Panel koster lige nu 699 kr. En stigning på 40,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 499 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 499 kr (17. april 2026) og 699 kr (22. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 699 kr hos Butik24 DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Eglo Salobrena-Z LED Loftlampe 59,5x59,5 cm Hvid Smart Home Connect.Z
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Eglo Z Salo panel, hvid, 59x59 cm
729 kr
+ 40 kr fragt
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Eglo Z Salo panel, hvid, 59x59 cm
769 kr
+ 40 kr fragt
Total: 809 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Eglo Z Salo panel, hvid, 59x59 cm
779 kr
+ 40 kr fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z SALO SMART panel hvid M/TUNABLE WHITE
861 kr
+ 39 kr fragt
Total: 900 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Eglo Z Salo panel, hvid, 59x59 cm
899 kr
+ 40 kr fragt
Total: 939 kr
På lager
Leveringstid: 5-7 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Salobrena-z Led Panel
930 kr
+ 40 kr fragt
Total: 970 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Salobrena-Z panel hvid 59,5x59,5 TW Zigbee, Bluetooth
956 kr
Total: 956 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Loftslampebeslag