Eglo Salobrena-Z

Bedste pris
Stabil pris
848kr
999 krSPAR 15%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Eglo Salobrena-Z er en elegant LED loftlampe, der skaber en behagelig atmosfære i dit hjem. Med mål på 120x30 cm og lysstyrke på 4150 lumen er lampen ideel til større rum. Den tilbyder justerbar farvetemperatur fra 2700 til 6500 Kelvin, hvilket giver fleksibilitet til enhver belysningsbehov.

Eglo Salobrena-Z koster lige nu 848 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 930 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 848 kr (18. juni 2026) og 930 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 848 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
EGLO CONNECT.Z SALO SMART panel hvid M/TUNABLE WHITE
848 kr
+ 39 kr fragt
Total: 887 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Eglo Salobrena-z Led Panel
930 kr
+ 40 kr fragt
Total: 970 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Eglo Salobrena-Z panel hvid 120x30 TW Zigbee, Bluetooth
950 kr
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Eglo Salobrena-Z LED Loftlampe 120x30 cm Hvid Smart Home Connect.Z
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Eglo
Kategori: Loftslampebeslag